25.04.2024r. – wyjazd uczniów klas I-III do Stanicy Koła Łowieckiego „Kuropatwa” w Żołyni

W dniu dzisiejszym uczniowie klas młodszych wraz z wychowawcami mieli przyjemność uczestniczyć w niezwykle interesujących zajęciach z edukacji przyrodniczej. Po dotarciu do Stanicy Koła Łowieckiego „Kuropatwa” w Żołyni z uśmiechem na twarzy przywitała nas pani Dorota Cedzidło, która na co dzień jest myśliwym niniejszego Koła. Wyrażamy wdzięczność pani Dorocie za bardzo interesującą pogadankę na temat zwierząt dzikich żyjących w naszych lasach, nauce rozpoznawania tropów i odgłosów, wspólny spacer edukacyjny do lasu oraz za zorganizowanie poczęstunku w formie kiełbasek. Słowa uznania kierujemy tym samym w stronę Koła Łowieckiego „Kuropatwa” za możliwość zorganizowania zajęć edukacyjnych i gościnność w Stanicy. Dziękujemy też za upominek w formie budek lęgowych dla ptaków.

Organizator : Ewa Mierzwa