SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

W naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Fotograficzny „Bryły w moim otoczeniu”. Konkurs ten realizowany był w ramach projektu „W świecie brył matematycznych” sfinansowanego
z Fundacji mBanku w ramach Programu mPotęga. Konkurs ten skierowany był do uczniów klas IV-VI a jego celem było dostrzeżenie matematyki w życiu codziennym oraz rozwijanie wyobraźni przestrzennej. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego bryły matematyczne w naszym otoczeniu – przedmioty, budowle itp.
W dniu 28 października nastąpiło podsumowanie konkursu i wręczenie nagród dla laureatów konkursu oraz upominków dla wszystkich uczestników.

Wyniki konkursu:

I miejsce  – Wojciech Cisek

II miejsce – Michalina Buszta

III miejsce – Ksawery Grządziel

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy za zaangażowanie.

Koordynator: Katarzyna Kozyra