Szkolny Konkurs Literacki „Wesoła rymowanka na temat ulubionej książki”

20 czerwca 2022 r. został rozstrzygnięty konkurs „Wesoła rymowanka na temat ulubionej książki”. Uczniowie klas IV-VII z wielkim zaangażowanie przygotowali prace dotyczące swoich ulubionych książek. Niezwykle pomysłowe rymowanki dodatkowo były ozdobione rysunkami ilustrującymi bohaterów wybranych lektur.

Zwycięzcą został uczeń klasy IV Patryk Zakielarz, który przygotował pracę związaną z bajką ,, Pinoko”.

Pozostali uczestnicy konkursu: Izabela Maj, Michał Sroczyk, Kacper Fus i Klaudia Kuter.