Grant w Programie mPotęga

Miło nam poinformować, że nasza szkoła po raz drugi otrzymała grant w Programie mPotęga organizowanym przez Fundację mBanku. Tym razem dofinansowanie uzyskał projekt „W świecie brył matematycznych” , którego zadania będą realizowane w szkole w roku szkolnym 2022/2023 (wrzesień – grudzień). Głównymi adresatami tego projektu będą uczniowie klas IV-VI. mPotęga to program grantowy, który organizowany jest w tym roku po raz dziewiąty a jego głównym celem jest odczarowanie matematyki i zachęcenie dzieci i młodzież do zgłębiania tej nauki. IX edycja Programu skierowana była do szkół podstawowych, bibliotek i grup nieformalnych z całej Polski. Do Programu wpłynęło 478 wniosków z czego dofinansowanie zdobyły 114 projekty.

Koordynator: Katarzyna Kozyra