18.05.2022 – Święto Patrona Szkoły – 10 rocznica nadania imienia

Na uroczystość dziesiątej rocznicy nadania imienia szkole przybyli goście: była Wójt Gminy Pani Maria Kula, emerytowana nauczycielka Pani Wanda Babiarz i Sołtys Pani Teresa Sroczyk. Uroczystą Mszę św. odprawił w zastępstwie Ks. Jan Woźniak. Po nabożeństwie przed tablicą pamiątkową Pani Dyrektor Zofia Antosz wygłosiła okolicznościowe przemówienie. Następnie delegacje rodziców, pracowników szkoły, uczniów i zaproszonych gości złożyły wiązanki kwiatów.

W budynku szkoły odbyła się część artystyczna połączona z prezentacją multimedialną przygotowana przez mgr Agnieszkę Wrzos, mgr Lucynę Kurgan i mgr Beatę Wolanik.

Na koniec Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za przygotowanie pięknej uroczystości, która powróciła do szkolnego rytuału po dwóch latach okresu pandemii.