Klasa III – Zakończenie II modułu projektu „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”

Uczniowie klasy 3 zakończyli realizację II modułu międzynarodowego projektu edukacyjnego Czytam z klasą –  lekturki spod chmurki. Tym razem poznaliśmy przygody ,,Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren. Wypełniliśmy lekturniki. Omówiliśmy ,,Lekturę
w pudełku”. Uczniowie wykonali własnoręcznie lapbooki Bullerbyn, nie zabrakło na nich Zagród Południowej Środkowej i Północnej oraz ich mieszkańców, a zarazem bohaterów książki. Dzieci podczas wykonywania prac wyjątkowo angażowały się, wszystkie elementy lapbooka wykonały samodzielnie. Było kreatywnie oraz pracowicie.

Na koniec napisaliśmy listy do bohaterów Bullerbyn. Przed nami kolejne wyzwania.

Beata Wolanik