Relacja z zadania „Cyfrowe opowieści o Psotniku”

W naszym laboratorium cały czas się coś dzieje!!! Tym razem Julka i Kuba postanowili stworzyć cyfrową opowieść
o przygodach Psotnika. Ale bliźniaki potrzebują pomocy… Czy trzeciaki pomogą?? Oczywiście, że tak!!!:) A więc uczniowie podzieleni na grupy, wykonali historyjki obrazkowe do dwóch opowieści: „Opowieść o czarodzieju, który zaprzyjaźnił się z Psotnikiem” oraz „Opowieść o ucieczce Psotnika z piórnika Julki”. Zadanie było trudne, trzeba było  zaplanować i stworzyć opowieść za pomocą obrazków i zdjęć. Po pewnym czasie okazało się, że uczniowie mają wielką wyobraźnię, więc interpretacja historyjek została przelana na kartki kredkami. Wyszło pięknie!!! Jak zwykle uwielbiamy zajęcia z Mega Misji!!!

Lider programu – Beata Wolanik