19.03.2021 – Król i Królowa Dobrych Manier

Adam Mickiewicz powiedział: „Grzeczność nie jest nauką łatwą ani małą„. Tym większe uznanie należy się tym, którzy potrafią się jej (grzeczności) nauczyć i stosować ją w życiu codziennym.

W dniach 15.03 – 19.03.2021 w naszej szkole odbywał się „Tydzień dobrych manier” – akcja szkolna promująca kulturę osobistą.

Finałem tygodnia był wybór spośród nas tych, którzy zasłużyli sobie na zaszczytny tytuł Króla i Królowej Dobrych Manier. A wybór wcale nie był łatwy, bo dobrze uczniów wychowanych, znających zasady zachowania się w różnych sytuacjach, jest u nas wielu. Głosowali wszyscy uczniowie szkoły z klas I-III. Po skrupulatnym podliczeniu głosów okazało się, że tytuły przedstawiają się następująco:

Oddział przedszkolny:

Król Dobrych Manier –  Oskar Woś

Królowa Dobrych Manier  Weronika Mierzwa

Król Dobrych Manier – Enzo Jagusztyn  ( kl. II )

Królowa Dobrych Manier – Rozalia Bełz ( kl. II ).

Królowa Dobrych Manier  – Kamila Figiela (kl. III)

Miłościwie nam panujący otrzymali królewskie korony i szarfy zaświadczające, że zasłużyli na ten tytuł.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY !!!

Nauczycielki koordynujące Tydzień Dobrych Manier

Zobacz więcej zdjęć – link poniżej